Obdarujte blízkych na Veľkú noc: Osobný darček namiesto čokolády | Darčekyodsrdca.sk
02.04.2023
DarčekyOdSrdca
2023-04-02 Obdarujte blízkych na Veľkú noc: Osobný darček namiesto čokolády      Čas čítania: 3 min.

Obdarujte blízkych na Veľkú noc: Osobný darček namiesto čokolády

S príchodom jari sa spájajú aj veľkonočné sviatky prinášajúce zopár dní oddychu a množstva tradícií. Okrem vychutnávania si tradičných veľkonočných dobrôt sa Veľká noc teší obľube aj vďaka veselej šibačke. Ak už máte premyslené, čo počas Veľkej noci napiecť a pripraviť na stôl, je na čase porozmýšlať aj nad výslužkou pre šibačov.

malý chlapček s veľkonočnými vajíčkami

Aj Veľká noc môže znamenať príležitosť na netradičný darček

Povinnosťou mužského pokolenia je zabezpečiť si na Veľkú noc kvalitný korbáč. Aj keď sa ženy a dievčatá na šibačku tešia väčšinou menej ako muži, mali by mať pre svojich šibačov pripravenú výslužku. Medzi najčastejšie veľkonočné darčeky patria maľované vajcia, rôzne čokolády, cukríky, ale i drobné zárobky do pokladničky. Tých starších sa patrí ponúknuť pohárikom povzbudzujúceho nápoja. Ak by ste radi pre svojich šibačov vymysleli niečo trochu iné, originálne, prinášame niekoľko tipov na netradičný veľkonočný darček. Veľká noc tak môže byť o niečo zaujímavejšia a zábavnejšia.

Špeciálne veľkonočné výslužky pre všetkých

Personalizované tričko

Určitý okruh šibačov sa každej dievčine vekom obmieňa a Veľká noc je tak každoročne pestrejšia. Každá z nich má však aj svojich pravidelných veľkonočných návštevníkov. Väčšinou sa jedná o rodinných príslušníkov, ktorí si neodpustia prísť rok čo rok svoju vnučku, sesternicu či dcéru poriadne vyšibať. Prekvapte svojich stálych šibačov osobným darčekom vo forme originálneho trička s potlačou, ktorým spestríte ich veľkonočnú nádielku.

Hrnček s vtipným odkazom

Ďalší zaujímavý tip na darček, s ktorým bude Veľká noc pre vašich šibačov zábavnejšia a výslužka hodnotnejšia, je hrnček s vtipným odkazom pre oddaného šibača. Tento praktický, no zároveň špeciálny darček poteší naozaj každého. Pri každodennom pití kávy alebo čaju tak jeho nový majiteľ môže spomínať na úsmevnú šibačku.

Veľkonočná kravata

Veľká noc i šibačka sú späté so sviatočným obdobím. Kedysi ste v uliciach na Veľkonočný pondelok mohli stretnúť pánov i chlapcov iba v oblekoch a košeliach. Dnes sa už na to taký dôraz nekladie, avšak stále by mal každý správny šibač zvoliť oblečenie, ktoré je aspoň trochu sviatočné. Skvelým darčekom na Veľkú noc preto môže byť originálna veľkonočná kravata s potlačou. Pokiaľ ju dáte potlačiť napríklad nápisom “Veselá Veľká noc”, môže byť pre vášho šibača každoročným doplnkom k jeho veľkonočnému outfitu.

Veselá Veľká noc s taškou plnou sladkostí

Ak sú vašimi šibačmi najmä deti, bez čokoládových vajíčok a zajačikov sa to určite nezaobíde. Aj čokoládová výslužka však môže byť pripravená špeciálne a originálne. Venujte tento rok svojim najmilším malým šibačom originálnu plátennú tašku plnú čokoládových dobrôt a ich radosť bude ešte väčšia, ako býva zvyčajne. Tašku môžete personalizovať presne podľa vašich predstáv. Či už bude na nej zobrazený veselý veľkonočný zajačik s menom jej nového majiteľa, alebo použijete fotografiu dieťaťa s krátkym veľkonočným vinšom, tohtoročná Veľká noc sa vďaka tejto špeciálnej taške stane pre deti nezabudnuteľnou.

originálna plátenná taška s vlastnou potlačou

Všetci vieme, že deti majú v obľube rôzne ocenenia. Ak sa vaša Veľká noc točí najmä okolo detí a radi by ste ich ocenili maličkosťou, ktorá z nich urobí spokojných mladých šibačov, existuje ideálny darček, ktorým ich určite nesklamete. Venujte každému z nich odznak šikovného šibača, ktorým sa potom môže pochváliť medzi kamarátmi a uložiť si ho medzi svoje ocenenia.

Originálna Veľká noc aj pre dospelých

Ako býva zvykom, dospelým šibačom by mali správne hostiteľky ponúknuť pohárik povzbudivého nápoja. Šibačkovú výslužku im môžete ponúknuť netradične – v náprsnej fľaši s gravírovaním, ktorá bude zároveň ich darčekom. Stačí, ak vymyslíte originálny personalizovaný dizajn lahodiaci duši obdarovaného. Ploskačka sa určite zaradí medzi jeho jedinečné darčeky a Veľká noc mu tak prinesie krásnu pamiatku.

Ak aj vy máte chuť prekvapiť a obdarovať vašich šibačov niečím originálnym, čo im vyčarí úsmev na tvári, teraz už viete, že možností je omnoho viac, ako ste si mysleli. Zostáva vám iba premyslieť si, aký personalizovaný darček bude pre danú osobu najvhodnejší a Veľká noc môže byť ešte veselšia ako obyčajne.

Vybrať veľkonočný darček