Máj, lásky čas: Nechajte vašu lásku v máji rozkvitnúť vďaka týmto tipom | Darčekyodsrdca.sk
15.05.2023
DarčekyOdSrdca
2023-05-15 Máj, lásky čas: Nechajte vašu lásku v máji rozkvitnúť vďaka týmto tipom      Čas čítania: 3 min.

Máj, lásky čas: Nechajte vašu lásku v máji rozkvitnúť vďaka týmto tipom

Nie nadarmo sa hovorí, že máj je najkrajším mesiacom v roku. Príroda sa naplno prebúdza zo zimného spánku, dni sú dlhšie a teplejšie, spoza okna počujeme štebotať vtáky a všetko naokolo kvitne. Máj je však považovaný aj za mesiac lásky. A tá by predsa mala kvitnúť tiež. Ak aj vy patríte k zadaným osobám, určite sa oplatí investovať čas a energiu do vášho vzťahu a užiť si máj, lásky čas naplno. Ako na to?

pár pod rozkvitnutým stromom

Ako si užiť máj, lásky čas vo dvojici?

Azda najznámejšou tradíciou, ktorá k oslave lásky v máji patrí, je bozk pod rozkvitnutou čerešňou. Do vzťahu by mal tento bozk priniesť lásku až naveky. Okrem bozkávania pod čerešňou môžete vašu lásku spestriť aj spoločne prežitými chvíľami. Stačí, ak činnosti, ktoré spolu bežne vykonávate, naplánujte tentokrát inak. S istou dávkou romantiky. Ak si nie ste výberom istí, inšpirujte sa nasledovnými tipmi na spoločne strávené chvíle.

Pobyt v prírode

Naplánujte si s vaším partnerom pobyt v prírode. Počasie v máji je na to ako stvorené. Naskytne sa vám možnosť vyjsť z kolotoča denných povinností a vo dvojici sa nikým a ničím nerušení budete mať čas pokojne porozprávať a užiť si spoločne strávené chvíle. Ak ste vyznávačom dlhších prechádzok, prípadne ľahkej turistiky, zvoľte si za cieľ špeciálne miesto s krásnymi romantickými výhľadmi. Pokiaľ máte za sebou náročné dni v práci a skôr si radi oddýchnete, vyberte sa do prírody na piknik. Zbaľte si so sebou deku, malé občerstvenie a pri priaznivom počasí môžete váš piknik natiahanuť až k večernému pozorovaniu hviezd.

V pohodlí domova

Večer plný lásky si pokojne s partnerom môžete urobiť aj v pohodlí domova. K zachladenému sektu a drobným pochutinám vyberte vhodný film a užite si spoločné chvíle na gauči pod dekou. Výber filmu nemusí byť vždy ladený romanticky. Ruku na srdce, kedy ste sa spoločne naposledy dobre zasmiali? Dobrá komédia môže vniesť do večera stráveného s partnerom taktiež tú správnu atmosféru. Nevšedný, no určite zaujímavý tip na spoločné chvíle strávené doma, je skladanie puzzle s fotografiou z vašej spoločnej dovolenky. S dávkou trpezlivosti sa spoločne určite dopracujete k želanému výsledku a utužíte vzájomnú súhru.

puzzle s vlastnou fotkou v tvare srdca

Romantický večer vo dvojici

Máte radi dobré jedlo? Pre niektorých je návšteva reštaurácie celkom bežná vec. Iní si zase dobrú večeru, pri ktorej nemusia okrem vychutnávania si dokonale pripraveného jedla riešiť absolútne nič, doprajú iba výnimočne. Využite máj, lásky čas a pozvite vašu partnerku/partnera na romantickú večeru do reštaurácie. Vo dvojici, s fľašou kvalitného vína pri sviečkach a dobrom jedle, dostane vaša láska zaručene nové impulzy na prekvitanie. Ak by ste radi vyskúšali niečo zaujímavejšie, vyberte sa oddýchnuť si spolu do súkromného wellnessu. Spoločné, nikým nerušené chvíle, strávené v saune a vírivke, sú dokonalým tipom na spestrenie vášho vzťahu.

Darujte prekvapenie z lásky

Akékoľvek prekvapenie venované z lásky poteší. Máj, lásky čas je na to ako stvorený. Okrem spoločného výletu prekvapte vašu polovičku špeciálnym darčekom.

Fotodarček – spôsob, ako osláviť máj, lásky čas

Určite aj vy máte so svojím partnerom aspoň jeden foto záber, ktorý zachytáva pekné spoločne prežité chvíle. Teraz máte ideálnu možnosť dať takémuto záberu ešte väčšiu hodnotu. Fotoobraz na plátne s vašou spoločnou fotografiou bude príjemným potešením a zároveň aj vhodným doplnkom do spoločnej domácnosti. Ak trávi váš partner väčšinu času v práci, potešiť ho môžete decentnou fotografiou na hliníkovej platni, ktorú si môže umiestniť na svoj pracovný stôl. Aj v práci tak bude mať vždy pri sebe niečo, čo mu bude pripomínať vašu lásku.

Raňajky do postele

Dokonalým spôsobom, ako prekvapiť vašu polovičku a spraviť jej deň krajším, je pripraviť raňajky do postele. Či už si privstanete a pripravíte omeletu s čerstvou zeleninou, alebo vybehnete do miestnej pekárne a prinesiete čerstvé croissanty, určite to bude pre partnera milým prekvapením. Čo bude na tanieri pripravené, záleží len na vás. Určite však vyberajte niečo podľa chutí partnera, ktoré už určite dávno poznáte. K raňajkám neodmysliteľne patrí aj šálka teplej kávy alebo čaju. Aj v tomto momente môžete prekvapenie ešte viac obohatiť a obľúbený ranný nápoj pripraviť do nového hrnčeka s osobným vyznaním lásky.

Možností, ako prejaviť lásku a prekvapiť svojho partnera je nespočetné množstvo. Je jedno, či sa rozhodnete pre spoločný výlet, alebo si naplánujete pokojný večer doma vo dvojici. Vždy vyberajte tak, aby ste si svoj vzťah spestrili niečím zaujímavým a venovali čas iba sebe navzájom. Originálny darček, venovaný len tak z lásky, je veľmi dobrým tipom na jej utuženie. Partnera ním presvedčíte o tom, že stále myslíte na spôsoby, ako ho prekvapiť a urobiť šťastným. Hoci máj, lásky čas je na to ako stvorený, nezabúdajte na dôležitú vec. Aby láska prekvitala, je potrebné pestovať ju po celý rok, nie iba počas tohto krásneho ročného obdobia.

Vytvoriť darček z lásky