Hurá do školy – s radosťou vám pomôžu školské potreby s vlastnou potlačou | Darčekyodsrdca.sk
03.08.2022
DarčekyOdSrdca
2022-08-03 Hurá do školy – s radosťou vám pomôžu školské potreby s vlastnou potlačou      Čas čítania: 3 min.

Hurá do školy – s radosťou vám pomôžu školské potreby s vlastnou potlačou

Školské potreby nemusia mať všetci spolužiaci rovnaké. Dnes sú v móde školské pomôcky s vlastnou potlačou, sú originálne a vaše dieťa bude mať v triede zaručené, že nikto nebude mať rovnaké vrecko, podsedák, či napríklad ruksak. Spísali sme pre vás 7 TIPOV na veci, ktoré sa zídu vášmu školákovi a môže si ich spestriť svojou obľúbenou fotografiou, menom, či akýmkoľvek iným obrázkom, ktorý má rád.


1. Podsedák s vlastnou potlačou na školskú stoličku

Tvrdá školská, či iná stolička? Máme pre vás riešenie, ktoré poteší každého, nie len dieťa. Podsedák s vlastnou potlačou je ideálny do školských lavíc, ale aj na mäkučké posedenie doma. Na podsedák vám potlačíme čokoľvek. Vďaka jedinečnej potlači sa už nestane, že by si s niekým vaše dieťa zamenilo svoj podsedák na stoličku. Je mäkký, pohodlný a hlavne originálny.

Podsedák s vlastnou potlačou

 

2. Tričko s vlastnou potlačou

Tričko s potlačou podľa seba by nemalo chýbať žiadnemu školákovi, či už ako tričko s menom na rozoznanie na začiatku školského roka, prípadne pri školských hrách alebo ako nástroj na nájdenie si nových kamarátov, napr. s vtipným textom alebo fotografiou na tričku. Popustiť uzdu fantázii pomôže aj tričko s motívom omaľovánky, ktoré si váš malý umelec vyfarbí podľa svojich predstáv fixkami na textil.

Tričko s vlastnou potlačou

3. Šiltovka s vlastnou potlačou

Hlavu možno prekryť aj originálne, a to šiltovkou s vlastnou potlačou, ktorá je ideálna pre dievčatá aj chlapcov. Šiltovka s vlastnou potlačou je obľúbená u malých aj veľkých školákov, hodí sa nie len na ceste zo školy, ale aj v školskej družine, či na potulkách vonku s kamarátmi po škole. Šiltovka s logom školy je vhodná napr. na školské výlety, či do školy v prírode, kde malých a veľkých školákov poteší, a pani učiteľkám zaručene pomôže pri dohliadaní na deti.

Šiltovka s vlastnou potlačou

4. Vrecko na prezuvky s vlastnou potlačou

Jedinečné vrecko s vlastnou potlačou na prezuvky, veci na telesnú alebo veci na záujmové krúžky, by chcel vlastniť každý malý futbalista, tanečníčka, umelec, či baletka. Vrecko s vlastnou potlačou obsahuje reflexné prvky, čím podporí bezpečnosť vášho dieťaťa počas sychravého počasia. Vďaka dvom sťahovacím šnúrkam vám z vrecka nič nevypadne a pohodlne sa nosí na chrbte zavesené na oboch ramenách dieťaťa. Vrecko je samo o sebe ľahučké, takže zbytočne nezaťaží chrbát.

Vrecko na prezuvky s vlastnou potlačou

 

5. Ruksak s vlastnou potlačou

Originálny ruksak s vlastnou potlačou uspokojí aj to najnáročnejšie dieťa. Na ruksak si môžete nechať potlačiť fotku dieťaťa, odfotenú kresbu dieťaťa, či napríklad meno a obľúbenú rozprávkovú postavičku, fotku herca, či speváčky. Fantázii sa jednoducho medze nekladú, čím je zaručené, že nikto nebude mať rovnaký vak ako vaše dieťa. Nebojte, už sa vám nestane, že vaša ratolesť zo školského výletu prinesie domov cudzí ruksak.

Ruksak s vlastnou potlačou

6. Odznak podľa seba s vlastnou potlačou

Často stratené alebo zamenené veci v škole, či škôlke vyrieši odznak s vlastnou potlačou. Na obľúbený módny doplnok, akým odznak rozhodne je, si môžete nechať potlačiť napr. fotografiu vášho dieťaťa a meno, čím zaručíte odlíšenie vecí vášho dieťaťa, od vecí kamarátov. Je to jednoduché, stačí si navrhnúť čo má odznak obsahovať a všetko ostatné necháte na profesionálov. Potom už len vybrať miesto, ktoré bude odznak s vlastnou fotkou zdobiť a máte hotovo.

Odznak podľa seba s vlastnou potlačou

7. Plastový prívesok s vlastnou fotkou

Odtrhnutý zips, rovnaký peračník so spolužiačkou, rovnaká školská taška so spolužiakom – toto všetko vyrieši jeden pekný plastový prívesok s fotkou vášho dieťaťa. Okrem vlastnej fotky si môžete na prívesok nechať potlačiť napr. meno, či iné identifikačné znamenie, ktoré zaručí veciam vášho dieťaťa originálny nádych a označenie v jednom. Kľúčenka s fotkou je ideálna aj na kľúče, takýto prívesok s originálnou potlačou si deti strážia „ako oko v hlave“, čo zníži pravdepodobnosť straty kľúčov.

Plastový prívesok s vlastnou fotkou