Hrnček s motívom vo vnútri | Darčekyodsrdca.sk
30.05.2024
DarčekyOdSrdca
2024-05-30 Hrnček s motívom vo vnútri: Ideálny darček pre svadobných hostí alebo oslávencov      Čas čítania: 3 min.

Hrnček s motívom vo vnútri: Ideálny darček pre svadobných hostí alebo oslávencov

Že ste o hrnčeku s motívom vo vnútri ešte nepočuli? V tom prípade je nasledujúci článok určený presne pre vás. O to viac, ak sa práve blíži termín vašej svadby či oslavy alebo sa na nejakú v najbližšej dobe chystáte, a práve premýšľate nad tým, čo vybrať ako darček pre novomanželov. Na výber máte 3 motívy potlače vnútra, pre zamilovaných alebo svadobčanov je to motív LOVE, k oslave narodenín zvoľte motív HAPPY BIRTHDAY a k poďakovaniu si môžete vybrať motív THANKS. Hrnček s motívom vo vnútri je totiž nielen skvelým svadobným darom, ale i pozornosťou pre svadobných hostí.

hrnček s melódiou svadobný pochod

Hrnček s motívovom vo vnútri a s vlastnou potlačou zaručene prekvapí mladomanželov alebo poteší oslávencov

Do našej rodiny hrnčekov s potlačou nedávno pribudla novinka – originálna šálka s motívom vo vnútri, ktorá sa od tých ostatných tak trochu odlišuje. Čo všetko si na neho môžete nechať potlačiť a ako sa o takýto hrnček s motívom postarať?

Hrnček s originálnou potlačou pripomenie krásne chvíle

Pre originálne spracovanie, ktoré si môže nastávajúci manželský pár prispôsobiť podľa svojich predstáv, sú hrnčeky s motívom vo vnútri a potlačou vyhľadávaným darčekom pre svadobných hostí. Potlačené svadobným logom, monogramom novomanželov, svadobným mottom či iniciálami s dátumom svadby sú peknou spomienkou na udalosť, ktorú s nimi najbližšia rodina a priatelia strávili.

svadobná fotografia s pomaľovanými prstami a obrúčkami

Ako si vyrobiť originálny hrnček s motívom a potlačou?

Prvým krokom je premyslieť si, čo by malo byť na hrnčeku znázornené. Najčastejšie je to fotografia budúcich novomanželov či oslávenca alebo text s a osobným prianím. Ak sa rozhodnete pre šálky s motívom vo vnútri ako svadobné darčeky pre hostí, fantázii sa skutočne medze nekladú. Dokonca ich môžete zladiť ako detail svadobnej výzdoby a pripraviť tak moment prekvapenia pre každého hosťa.

Ak už máte vyhotovený dizajn a grafický návrh, nezabudnite ho uložiť v takej podobe, aby spĺňal požiadavky na kvalitnú potlač. Veľkosť potlačiteľnej plochy hrnčeka je 20 x 8,5 cm. Vznikne tak drobný okraj pri uškách, ale i po obvode spodnej a vrchnej hrany hrnčeka. V prípade plnofarebného podkladu je teda potrebné prítomnosť bielych okrajov zohľadniť a rátať s nimi pri výslednom efekte. Odporúčané rozlíšenie fotografie alebo podkladovej grafiky s textom, či kolážou je 5 pixelov na 1 mm tlače alebo 300 DPI.

Starostlivosť o hrnček s potlačou si vyžaduje trochu viac pozornosti

Avšak nič extra, čo by ste s troškou vody a saponátu na riad nezvládli. I keď je hrnček vyhotovený metódou kvalitnej a trvácnej termosublimačnej potlače, odporúčame ručné umývanie.

Vyhnúť by ste sa teda mali celkom určite nielen umývaniu v umývačke riadu, ale i ohrievaniu nápojov v hrnčeku v mikrovlnnej rúre. So správnou starostlivosťou však bude vám alebo vašim svadobným hosťom originálny hrnček s potlačou pripomínať najkrajšie momenty zo svadobného dňa či oslavy ešte dlhé roky.

NÁŠ TIP:

Máte doma väčšie množstvo rôznych hrnčekov a neviete, ako sa o ne vhodne postarať? Dobré rady nájdete v článku Ako sa starať o hrnčeky, aby vám vydržali roky?

potlač hrnčeka

Nápady na darčeky pre svadobných hostí

Na darčekoch pre svadobčanov si dnes dáva záležať nejedna nevesta či ženích, ktorým záleží na tom, aby mali zúčastnení originálnu pamiatku, ktorá sa navyše nesie v osobnom duchu. Najčastejšie tak siahajú po drobnostiach, ktoré dokážu upraviť podľa svojich predstáv a zosúladiť tak s celou výzdobou či mottom svadby.

Okrem hrnčeka s motívom vo vnútri sú to milé svadobné darčeky, ako napríklad fotomagnetka či odznak s vtipným citátom, dátumom a iniciálmi svadobčanov alebo svadobným monogramom. Úsmev na tvári zaručene vyčaruje nápadité minitričko s potlačou, ktoré dotvorí originálny dizajn svadobného vína s gravírovaním.

Vnukli sme vám práve nápad na skvelý svadobný darček? Alebo sme vyriešili rébus s názvom „akou drobnosťou na pamiatku si uctiť svadobčanov”? Hrnček s motívom vo vnútri si môžete objednať aj online, stačí nahrať podkladovú grafiku alebo fotografiu, vybrať si jej pozíciu v prípade, ak nie je vo veľkosti celej potlačiteľnej plochy, a napokon spôsob dopravy, akým sa k vám hrnček alebo hrnčeky dostanú.