19.12.2018      Čas čítania: 2 min.

Dary zimy

„Päť vrstiev oblečenia, popraskané pery, upchatý nos a hrozná doprava. Čo už je len na zime pekné?“ To by sa azda opýtal každý milovník teplých, letných dní. Avšak, pre našincov je zima jedným z najkrajších období v roku. Vedia, že jej čaro sa skrýva v maličkostiach, v okamihoch, ktoré rozpustia každé zmrznuté srdce.

 

Čítanie knihy v mäkkej deke

Pohodlne sa usadiť, zakrútiť sa do mäkkej deky a nechať sa vniesť do príbehu práve rozčítanej knižky. Čo viac si priať? Možno už len horiacu sviečku so škoricovou vôňou.

 

Romantika na horách

ponožky

Nemusíte vedieť lyžovať, aby ste sa cez zimu vybrali do hôr. Spoločný víkend s vašou láskou na chate v horách vášmu vzťahu prospeje a vy si odnesiete krásne spomienky.

 

Vytvorte si zo svojich nezabudnuteľných okamihov originálny fotokalendár.

 

 

 

Aby bolo v brušku teplo

čoko

Varené víno či medovina, teplý čaj, chutný punč alebo liptovské „hriatô“. Zima ponúka množstvo špecialít, ktorými vás ohreje až-až.

Náš tip: Vychutnajte si kvalitnú horúcu čokoládu s cukríkami Marshmallow v našom FaxCafé .

 

Korčuľovanie sa na námestí

korčulovanie

Mnohé mestá ponúkajú svojim občanom a návštevníkom možnosť zimného korčuľovanie priamo na námestí, či pred obchodným domom. Každoročne sa takto premenia centrá miest na ľadové kráľovstvá plné detského smiechu, vône perníkov a omamných mokov.

 

Spoločenské hry

Dlhé večery sa dajú tráviť aj inak ako pred televízorom. Spoločenské hry už dlho nie sú výsadou detí. No ak predsa nejaké máte, určite ich potešíte zahraním jednoduchého pexesa. S tými staršími môžete na pokračovanie spoločne vyskladať puzzle z 2000 dielikov.

Náš tip: Urobte zo skladania puzzle skutočne výnimočný zážitok! Obdarujte svojho blízkeho s Puzzle 2000 s vlastnou spoločnou fotografiou, a zaspomínajte si spolu popri spájaní dielikov.
Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY