Darčeky do domácnosti: Personalizované dekorácie, ktoré oživia interiér | Darčekyodsrdca.sk
31.03.2023
DarčekyOdSrdca
2023-03-31 Darčeky do domácnosti: Personalizované dekorácie, ktoré oživia interiér      Čas čítania: 3 min.

Darčeky do domácnosti: Personalizované dekorácie, ktoré oživia interiér

Darčeky do domácnosti sa všeobecne radia medzi praktické dary. Aj tie však môžete urobiť výnimočnými a originálnymi. Vytvorte pri najbližšej príležitosti pre svojich blízkych personalizované darčeky do domácnosti, ktoré naberú úplne iný rozmer potešenia a radosti z daru.

veselá mladá žena s darčekom

Podľa čoho vyberať darčeky do domácnosti?

Darčeky do domácnosti sú prakticky vhodné pre kohokoľvek. Keď ich vyberáte, je podstatné aby sa hodili do interiéru a ladili so štýlom jej zariadenia. Ďalej sa určite zamerajte na preferencie osoby, ktorú chcete obdarovať. Každý z nás má totiž inú predstavu o zariadení a detailoch svojho príbytku. Pri výbere je potrebné hľadieť aj na vek obdarovaného. Zatiaľ čo pre vašu babičku bude ideálnym darčekom hrnček na kávu s fotografiou vnúčat, deti sa potešia napríklad vankúšiku s obľúbenou rozprávkovou postavičkou.

Výhody, ktoré prinášajú personalizované darčeky do domácnosti

Ak ste sa rozhodli darovať bytový doplnok, personalizované darčeky do domácnosti sú ideálnym riešením. Môžete ich dať vyhotoviť presne tak, aby splnili všetky podmienky dokonalého bytového doplnku. Najväčšia výhoda týchto darov je ich originalita. Ponúkajú vám totiž možnosť darovať niečo, čo bežne v obchode nenájdete. Takýto dar, ktorého dizajn nastavíte presne podľa vašich predstáv, bude potom pre vašich blízkych veľkým potešením.

Tipy na originálne darčeky do domácnosti

Fotografia ako darček

Jednou z najčastejších foriem zútulnenia domácnosti sú fotoobrazy. Pre milovníkov originality môže byť vhodným darčekom napríklad unikátny viacdielny fotoobraz, na ktorom bude zobrazená ich obľúbená fotografia. Pri výbere si vždy preverte, či bude mať obdarovaná osoba vhodné miesto na zavesenie takéhoto obrazu. Od toho sa potom odvíja aj výber jeho vhodnej veľkosti a materiálu, z ktorého je vyrobený. Minimalisti určite ocenia fotografiu na ALU platni, ktorá je vkusným doplnkom do akejkoľvek modernej domácnosti.

fotografia na hliníkovej platni

Originálne keramické darčeky do domácnosti

Možno ste ani netušili, no personalizované darčeky do domácnosti ponúkajú aj naozaj špeciálne možnosti na jej oživenie. Vedeli ste, že aj do kúpeľne je možné vniesť trochu originality? Ak idete k priateľom na prvú návštevu po zriadení ich spoločného bývania, môžete ich prekvapiť originálnym keramickým kúpeľňovým setom s potlačou podľa vášho výberu. Pokiaľ si niekto, koho chcete obdarovať ešte nové bývanie iba plánuje, keramická obkladačka potlačená textom alebo obrázkom môže byť tiež zaujímavým a hlavne nevšedným darčekom do domácnosti.

Personalizované jedálenské a kuchynské doplnky

Zútulniť kuchynský a jedálenský priestor nie je zvyčajne veľký problém. V ponuke bežných obchodov nájdete množstvo tipov na darčeky do domácnosti vhodné do týchto priestorov. Ak chcete ale darovať niečo špeciálne a originálne, opäť môžete obyčajný podsedák na jedálenské stoličky nahradiť tým personalizovaným. Každý člen domácnosti tak môže mať svoje stále miesto za stolom označené pomocou podsedáku so svojou fotografiou alebo menom. Atmosféru pri jedálenskom stole môžete vylepšiť aj darčekom vo forme prestierania na jedálenský stôl s motívom, ktorý vytvoríte tak, aby ladil s interiérom. Okrem praktického hľadiska, ktoré tento prateľný doplnok ponúka, tak darujete aj vkusný kúsok do domácnosti.

Gravírovaná náprsná fľaška – darček nielen do vitríny

Darčeky do domácnosti ponúkajú originálne možnosti aj pri výbere daru pre muža. Nielen ženy majú totiž v domácnosti svoj obľúbený kútik. Či už je to kuchyňa, alebo toaletný stolík so zrkadlom. Vitrína v obývačke plná špeciálnych a cenných mužských “záležitostí” nie je ničím neobvyklým. Obohatiť zbierku ich zaujímavých predmetov, ktoré sú zároveň praktickým darčekom, môžete darovaním jedinečnej ploskačky s gravírovaním. Dizajn gravírovania vyberajte tak, aby budúceho majiteľa potešil.

Nech už sa chystáte obdarovať niekoho zo svojej blízkej rodiny alebo priateľov, či kolegov v práci, vhodne vybrané darčeky do domácnosti dokážu potešiť rovno dvakrát. Okrem ich praktického využitia vytvoria v spojení s potlačou podľa vašich predstáv krásny a jedinečný darček.

Vyberať darčeky do domácnosti