Ako osláviť výročie manželstva? Vyskúšajte tieto tipy | Darčekyodsrdca.sk
15.10.2022
DarčekyOdSrdca
2022-10-15 Ako osláviť výročie manželstva? Vyskúšajte tieto tipy      Čas čítania: 2 min.

Ako osláviť výročie manželstva? Vyskúšajte tieto tipy

Výročie manželstva je ideálnou chvíľou, ako svojmu partnerovi prejaviť city aj po rokoch. Nezáleží totiž na tom, či je prvé, piate alebo dvadsiate. Ak si v deň, kedy ste si povedali svoje áno, nezabúdate prejaviť svoju lásku a vzájomnú oddanosť, máme pre vás hneď niekoľko tipov, ako najbližšiemu výročiu manželstva dodať iskru jedinečnosti. Vyberiete si zážitok, overený relax alebo originálny darček?

pár na romantickej večeri

Chcete skutočne zmenu? Vyskúšajte “zážitkové” výročie manželstva

Už ste boli na romantickú večeru, v kine, v divadle alebo ste minuloročné spoločné jubileum strávili vo dvojici a slávnostné menu ste vytvorili vo vlastnej réžii? Ak sa vám zdá, že ste už vyčerpali všetky možnosti, nezúfajte. Pre všetkých, ktorí by radi pre svoju polovičku pripravili niečo netradičné a originálne, existuje riešenie. Príkladom sú adrenalínové zážitky typu skok s padákom, lietanie vo veternom tuneli, prelet balónom alebo extrémne jazdy. Verte, že takýto zážitok vám na tohtoročné výročie manželstva rozhodne zabudnúť nedovolí.

 

K výročiu manželstva si darujte spomienky zabalené v originálnom darčeku

Máte pocit, že by ste svojej polovičke radi vyjadrili svoje city prostredníctvom špeciálneho darčeka? V tom prípade siahnite do archívu fotografií a vytvorte unikátnu koláž spomienok pomocou fotoknihy. Či už vyberiete tie najvýznamnejšie momentky uplynulého roka, alebo vzácne útržky zo spoločne strávených dovoleniek, jubileí či iných vzácnych udalostí, toto je skvelý spôsob, ako si môžete kedykoľvek (aj spoločne) pripomenúť chvíle, ktoré pre vás najviac znamenali. Alternatívou fotoknihy je unikátny fotokalendár, ktorý je zároveň praktickým doplnkom domácnosti alebo kancelárie.

 

Relax vo dvojici je zaslúžený. Pokojne aj každé výročie

Toto skutočne neomrzí. Spoločný wellness v podobe masáže, oddychu vo vírivke alebo návšteva salónu s ozdravnými procedúrami je spôsob, ako si urobiť na seba vzájomne čas a zároveň si dopriať chvíľu oddychu v každodennom zhone. Skvelé na tom je, že ak ste už podobný wellness večer alebo pokojne aj pobyt absolvovali a nechcete opakovať to isté, stačí zmeniť salón, hotel alebo poskytovateľa služieb a relax vo dvojici na výročie manželstva naberie hneď iný rozmer.

pár vo wellnesse

Vytvorte si personalizovanú hru. Spestrí vám chvíle nielen na výročie manželstva

Naskytá sa vám často možnosť, ako stráviť voľný čas vo dvojici, no neviete sa zhodnúť na aktivite k spokojnosti oboch? Riešenie ponúkajú hry na voľný čas, ktoré využijete najmä počas dlhých jesenných či zimných večerov. Takúto hru napokon môžete vytvoriť podľa svojich predstáv. A úvodné kolo orginálneho pexesa s vlastnými fotkami alebo netradičnej sedmy odštartovať symbolicky počas oslavy výročia manželstva. Personalizované hry vám pripomenú, čo všetko ste už spolu prežili, na čom sa spoločne radi smejete a aká je príjemná prítomnosť toho druhého kdekoľvek práve ste.

Možností, ako stráviť výročie manželstva a ako darovať svojej polovičke skutočne originálny darček, je naozaj neúrekom. Ak už ste minuli všetky konvenčné tipy na romantickú večeru alebo pozornosť v podobe šperku či kytice voňavých kvetov, veríme, že sme vás týmito tipmi inšpirovali. Výber darčekov od srdca napokon nepozná hranice. Je nimi len vaša fantázia a kreativita, ktorá v spojení s kvalitnými produktami dokáže vytvoriť naozaj unikátne darčeky a hry.

Vytvoriť darček na výročie manželstva