5 nevšedných darčekov pre ľudí, ktorí už majú všetko | Darčekyodsrdca.sk
14.03.2023
DarčekyOdSrdca
2023-03-14 5 nevšedných darčekov pre ľudí, ktorí už majú všetko      Čas čítania: 3 min.

5 nevšedných darčekov pre ľudí, ktorí už majú všetko

Vybrať darček pre blízku osobu môže byť veľmi jednoduché. Pokiaľ má človek, pre ktorého darček vyberáte, nejaké záľuby a koníčky, väčšinou býva výber vhodného darčeka maličkosťou. Existujú však typy ľudí, pre ktorých sa výber darčeka môže zdať stále viac zložitý. Aj vy máte medzi svojimi blízkymi osobu, pri ktorej máte pocit, že má všetko, čo potrebuje a neexistuje preňho zdanlivo žiadny vhodný darček? Inšpirujte sa nasledovnými tipmi na nevšedné darčeky, ktoré chytia za srdce a potešia určite každého.

ruky s darčekmi

Hrnček s potlačou

Teplý čaj, káva alebo sladké kakao sú nápoje, ktoré sú bezpochyby súčasťou bežných dní väčšiny z nás. Hrnček na kávu s potlačou podľa vášho výberu patrí preto medzi najvhodnejšie nevšedné darčeky, z ktorých môžete vyberať. Bez ohľadu na vek obdarovaného. Možnosti potlače sú prakticky neobmedzené. Okrem výberu rôznych typov a veľkostí hrnčekov sa totiž môžete rozhodnúť, či blízkeho viac poteší pitie obľúbeného teplého nápoja z hrnčeka potlačeného fotografiou domáceho miláčika, alebo bude vhodnejší vtipný citát.

Darček plný spomienok

Ďalším skvelým tipom na darček, ktorý nikdy nesklame a bude zároveň i akousi pamiatkou, je fotokniha. Jej formát a obsah zvolíte presne tak, aby bol pre obdarovaného potešením a zachytával najdôležitejšie momenty a osoby v jeho živote. Tento typ darčeka je ideálny, napríklad ak vyberáte nevšedné darčeky pre starých rodičov, ktorí toho v živote už naozaj veľa hmotného nepotrebujú. Spomienková fotokniha s fotografiami detí a vnúčat bude najkrajším darčekom, akým ich môžete obdarovať.

Nevšedné darčeky vo forme hry pre malých i veľkých

Hoci v dnešnej dobe mnohí z nás trávia svoj voľný čas v online priestore, stále sa nájdu i takí, ktorí nezanevreli na staré dobré stolové a kartové hry. Dokážu spríjemniť dlhé zimné večery alebo posedenia na chalupe pri ohníku. Ak aj vy máte vo svojom okolí niekoho, kto si rád zahrá partičku sedmy alebo inej obľúbenej kartovej hry, obohaťte mu zážitok z hry darom vo forme jedinečných personalizovaných kariet. Istou formou zábavy, ale aj oddychu od kolobehu bežných dní môže byť aj skladanie puzzle. Táto aktivita je ideálna najmä pre ľudí, ktorí radi dosahujú svoje ciele. Či už skladajú sami, alebo spoločne so svojimi blízkymi, radosť z posledného uloženého dielika je vždy neopísateľná. Aby bolo ich skladanie ešte zaujímavejšie, stavte na nevšedné darčeky a venujte vašim blízkym originálne puzzle s ich spoločnou rodinnou fotografiou alebo záberom z ich obľúbeného miesta. Takto poskladané puzzle si potom môžu zalepiť pomocou špeciálneho lepidla a zarámovať ako obraz.

personalizované hracie karty s vlastnou potlačou

Kalendár inak – darujte praktický, no jedinečný darček zároveň

Kalendár s fotografiami podľa vlastného výberu patrí medzi jeden z najobľúbenejších personalizovaných darčekov. Veľkou výhodou je, že je potrebné stále ho obnovovať, aby okrem potešenia splnil aj svoj účel. Preto ho mnohí z nás darujú napríklad na Vianoce rok čo rok aj tej istej osobe. V niektorých rodinách je to už akýmsi zvykom a nedokážu si Vianoce bez jedinečného kalendára s aktuálnejšími obľúbenými fotografiami svojich blízkych ani predstaviť. Navyše, máte možnosť vybrať kalendár rôznych typov a rozmerov a preto nebude problém prispôsobiť ho na mieru obdarovanej osobe.

Aj nevšedné darčeky z textilu môžu očariť

Naozaj má vaša blízka osoba už všetko? Čo tak obdarovať ju originálnym vankúšom s potlačou podľa vašich predstáv? Takýto vankúš sa radí medzi nevšedné darčeky vhodné prakticky pre všetkých. Či už stavíte na fotografiu obľúbenej osobnosti, domáceho zvieratka, alebo venujete vankúš so znakom športového klubu, určite ju tento špeciálny darček poteší.

vankúš s vlastnou potlačou

Ďalšia možnosť, ktorú ponúkajú nevšedné darčeky z textilu, je ideálna najmä ako dar pre ženy. Aj vy máte vo svojom okolí perfektnú kuchárku, ktorej jedlám sa nedá odolať? Venujte jej špeciálnu zásteru vyrobenú iba pre ňu. Zástera splní pri čase strávenom v kuchyni svoj praktický účel, no zároveň si jej nositeľka na vás vždy spomenie. Varenie tak bude pre ňu zaručene ešte väčšou radosťou.

Aj keď budete mať niekedy pocit, že je výber vhodného darčeka pre vašich blízkych čoraz ťažší, nezúfajte. Inšpirujte sa našou ponukou originálnych personalizovaných darčekov. Sú zárukou praktického a zároveň originálneho daru, ktorý obdarovaného určite poteší.

Tip na záver! Fotoknihu treba naplniť krásnymi fotografiami. Okrem rodinných sú najlepšie fotky z dovolenky. Originálny a jedinečný darček, ktorý poteší a zapôsobí je poznávací zájazd. Tento typ darčeka ponúka nielen nezabudnuteľné zážitky a nové skúsenosti, ale aj možnosť objavovať nové miesta, kultúry a tradície. Môžete si vybrať z rôznych možností, ako napríklad mestské túry, výlety do prírody, kultúrne podujatia, kulinárske zážitky alebo dobrodružné aktivity. Poznávací zájazd je skvelým spôsobom, ako ukázať svojim blízkym, že si dávate záležať na ich záujmoch.

Objednať nevšedné darčeky