5 najlepších vianočných darčekov pre psíčkarov: Týmto ich dostanete | Blog
12.12.2022
DarčekyOdSrdca
2022-12-12 5 najlepších vianočných darčekov pre psíčkarov: Týmto ich dostanete      Čas čítania: 2 min.

5 najlepších vianočných darčekov pre psíčkarov: Týmto ich dostanete

Vianočný darček pre psíčkarov je skvelý spôsob, ako urobiť radosť každému milovníkovi štvornohých priateľov. Okrem obvyklých darčekov z obchodu pre zvieratá existuje niekoľko originálnych tipov, ktoré zaručene potešia – najmä majiteľa. Základom je personalizácia, vďaka ktorej vdýchnete vianočnému darčeku osobitné čaro a dušu. Ktorý z uvedených tipov by tomu vášmu psíčkarovi sadol ako vyšitý?

muž so psom pri vianočnom stromčeku

 

Zvečnite spomienku alebo krásny moment vďaka fotoobrazu

Každý psíčkar má zaručene niekoľko vzácnych záberov svojho štvornohého miláčika. Alebo, ešte lepšie, zábery, kde sú spoločne. Či už je to z dobrodružnej dovolenky, alebo z všednej prechádzky v okolí bydliska, tieto fotky majú svoje nezameniteľné kúzlo. Fotoobraz je skvelý spôsob, ako to čaro vyzdvihnúť a vytvoriť tak originálny doplnok do interiéru. Fotoobraz môžete nechať vytvoriť v čiernobielej verzii ako krásnu spomienku na chlpáča, ktorý už nie je so svojím pánom. Alebo pokojne aj ako univerzálnu fotografiu na ľahčenej doske. Tá ozvláštni akýkoľvek interiér domácnosti alebo dokonca i kancelárie.

fotoobraz s fotkou ženy a psa

Kalendár ako vianočný darček pre psíčkara nikdy nesklame

A to hneď z dvoch dôvodov. Po prvé naň môžete umiestniť viacero záberov (v týždňovom kalendári dokonca 52) a po druhé, praktický kalendár nesmie chýbať na žiadnom pracovnom stole. Alebo si myslíte, že by sa vynímal skôr v nástennej verzii pri kuchynskej linke či v obývačke? V ponuke kalendárov s vlastnými fotkami nájdete celkom určite tú najlepšiu možnosť, ako preniesť spomienky tak, aby vynikla ich výnimočnosť.

 

Vytvorte originálnu psiu známku

Týmto darčekom pre psíčkara mu vlastne robíte aj veľkú službu. Práve psie známky sú ideálne miesto, kam uviesť údaje o psíkovi a najmä jeho majiteľovi. Pripevnené na obojku sú dôležitým zdrojom informácií v nepríjemných momentoch, keď sa napríklad psík zatúla alebo stratí. Hoci je dnes čipovanie štvornohých chlpáčov povinné, meno psíka a telefónne číslo na majiteľa dokážu takúto situáciu v priebehu minút obrátiť na príbeh so šťastným koncom.

 

Psíčkari milujú originálne tričká. Aj ako vianočný darček

A originálne tričko môžete vytvoriť nielen z fotografie a vtipného textu, ale pokojne siahnite napríklad aj po trendy tričku s motívom PLEMENÁ PSOV. Stačí vybrať konkrétne plemeno a doplniť vtipnú hlášku či nápaditý nápis. V takomto tričku bude majiteľ chlpáča venčiť s hrdosťou a možno ho dokonca zaradí aj do svojho bežného šatníka. Ak ale tričko nie je zrovna to, čo by ho očarilo, vyskúšajte voľnočasovú mikinu s potlačou podľa vášho návrhu.

 

Rozváža svojho chlpáča autom? Darujte mu originálnu nálepku

Všimli ste si, ako niektorí majitelia áut deklarujú, že je členom posádky aj dieťa? Nálepky na auto s nápisom baby on board, dieťa na palube a podobne sú nielen vtipné, ale upozorňujú aj ostatných vodičov, aby spozorneli a pridali na ohľaduplnosti. Podobne je to, napokon, aj so psíkom. Práve takáto nálepka s nápisom podľa vašich predstáv môže zdobiť auto vášho blízkeho. Alebo dáte radšej prednosť tienidlu s vlastným motívom, ktoré navyše ochráni psíka a zvyšok posádky pred nepríjemným slnečným žiarením?

tienidlo do auta so psom

Veríme, že sme vás našimi tipmi na vianočné darčeky pre psíčkarov inšpirovali a vyriešili tak tohtoročný rébus, čo im darovať pod stromček. Ak ste nenašli to pravé orechové, poobzerajte sa v našej ponuke darčekov od srdca. Zaručene objavíte ten pravý.

Vybrať vianočný darček pre psíčkara