5 „naj“ predajní FaxCOPY v Bratislave. Kde máme otvorené najdlhšie? | - Iné
13.04.2018
DarčekyOdSrdca
2018-04-13 5 „naj“ predajní FaxCOPY v Bratislave. Kde máme otvorené najdlhšie?      Čas čítania: 2 min.

5 „naj“ predajní FaxCOPY v Bratislave. Kde máme otvorené najdlhšie?

Prvé FaxCOPY na Slovensku otvorilo brány pred viac ako 26 rokmi – hneď po páde bývalého režimu. Za necelé tri dekády sme sa rozrástli na viac ako 41 pobočiek po celom Slovensku a len v samotnej Bratislave nájdete 9 z nich. Viete, v ktorej z nich zviažu ročne najviac diplomových prác? Poďte s nami objaviť 5 zaujímavých „naj” našich predajní v Bratislave!

predajňa FaxCOPY

Ako to vlastne začalo?

Všetko začalo v 90. rokoch dovozom kancelárskej techniky.

Kopírky, scannery a tlačiarne značky Canon boli prvými vecami, kvôli ktorým by ste v Bratislave hľadali predajňu FaxCOPY. Netrvalo však dlho a všetko začalo naberať formu, v akej nás poznáte dnes. K tlačiarňam sme začali predávať aj papier, k papieru sa pridali ostatné kancelárske potreby a zanedlho sme boli spoľahlivým partnerom dodávajúcim všetky kancelárske a školské potreby.

Tlač fotografie na tlačiarni Canon

Roky utekali a svet sa rýchlo menil. My sme však držali krok s dobou. Začali sme vám pomáhať s grafickými prácami, tlačili fotografie na kvalitný fotopapier alebo vytlačili váš vlastný motív na tričko či hrnček. A neprestávame dodnes. Len v Bratislave nás nájdete na deviatich miestach.

Teraz sa však už poďme pozrieť na niekoľko zaujímavých faktov. Viete, ktoré z našich bratislavských FaxCOPY sú v niečom „naj”?

Najvačšie FaxCOPY v Bratislave?

Nájdete ho na Mickiewiczovej ulici. Zo širokého spektra kancelárskej techniky, kancelárskeho tovaru a všemožných druhov papiera si môžete vyberať na neuveriteľných 300 m2! Jej súčasťou je tiež FaxCafé, v ktorom si pochutíte nie len na kvalitnej káve či čaji, ale aj rôznych slaných a sladkých zákuskoch.

Ktorá z predajní FaxCOPY je medzi Bratislavčanmi najobľúbenejšia?

Určite to musí byť naša pobočka v ružinovskom OC Central. Denne tu naši ľudia totiž obslúžia viac ako 280 zákazníkov!

Kde nájdem najviac odborníkov pokope?

Ak chcete navštíviť miesto, kde určite nájdete najlepších odborníkov (napríklad na prácu s videom a fotkami), znova by ste mali zavítať do FaxCOPY na Mickiewiczovej. Dokážeme vám tu pomôcť s najširšou škálou vecí: od návrhu letákov a vizitiek cez úpravu a retušovanie fotografií, potlač tričiek, perforovanie, orezávanie, laminovanie a viazanie až po prípravu svadobných oznámení či maturitných tabiel.

Úprava fotografie v grafickom programe

Kde máme najdlhšie otvorené?

Viete, kam zamieriť, ak si večer spomeniete na priateľove narodeniny a chcete mu napríklad nechať potlačiť tričko?
Určite do niektorej z našich pobočiek v nákupných centrách (Eurovea, Bory Mall, Avion, Aupark či Central). Všetky sú totiž otvorené o hodinu dlhšie než predajňa na Mickiewiczovej – až do 21:00.

Najobľúbenejšie FaxCOPY bratislavských študentov?

Chcete si nechať zviazať knihu, prácu či rodinnú kuchársku knihu? Tak sa postavte do radu na Mickiewiczovej. V období odovzdávania diplomových prác tu študentom zviažeme viac ako 80 publikácií denne, takže naši kolegovia v tom majú skutočný cvik!

Bonusový fakt

A na záver tu pre vás máme bonus.

Viete, ktorá z našich predajní je najstaršia?

Najdlhšie otvorenou pobočkou je FaxCOPY na Seberíniho ulici v Ružinove. Od prvých tlačiarní značky Canon, ktoré sme tu predávali, uplynulo už neskutočných 25 rokov.

 

Chcem si pozrieť zoznam predajní FaxCOPY