Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Karol

S produktom som veľmi nespokojný, neprofesionálna tlač kvalita v poriadku ale úpravám a ostatným veciam som čakal že sa vo výrobe trocha povenujú

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma, ak došlo z Vašej strany k nespokojnosti. Objednávku ste vytvorili samoobslužne, nahrali do nej podklady a nepožadovali ste žiadnu úpravu či iný mimoriadny postup, nič ste neuviedli do výrobných pokynov ani poznámok samotnej objednávky. V takomto prípade, pokiaľ nevykazuje zadanie žiadne technické vady (napr. malé rozlíšenie predlohy, tlač mimo potlačiteľnú plochu a apod.) do zadania nijako nezasahujeme a vyrobíme zákazku podľa nastavenia zákazníka. Akékoľvek zásahy do objednávky robíme iba na vyžiadanie alebo aspoň so súhlasom zákazníka.  Ani pri preberaní výrobku v predajni ste nereklamovali vadu či neuviedli nič, z čoho by sa dalo usudzovať, že nie ste spokojný. Je mi ľúto, ak Vaše očakávania neboli naplnené, pokiaľ však požadujete individuálny prístup, je potrebné už do objednávky uviesť popis toho, čo máme urobiť alebo využiť možnosť osobnej konzultácie s grafikom priamo v predajni - vieme na mieste návrh upravovať podľa Vašich predstáv tak, aby Vám čo najviac vyhovoval. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy