Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Lukas

Potlac nevyzera tak kvalitne a ostro ako na ciernom tricku. Fotka na bielom tricku je viac rozmazana a aj typ potlace vyzera byt iny ako na ciernom tricku.

Lukas

Dobrý deň, mrzí ma, ak nie je niečo s tričkom v poriadku. Potlač Vášho trička bola robená technológiou DTG (priama potlač na tričko), je najkvalitnejšia z tých, ktoré používame (ostatné sa pre jednoduchší postup používajú iba v predajniach "na počkanie", potlač DTG sa robí vzhľadom na náročnejší postup iba v centrálnej výrobe). Pri zbežnej kontrole na základe podkladov, ktoré máme k dispozícii, som zistil, že posledná potlač (biele tričko) bola štandardná, podklady sú v poriadku, predmetom potlače bola skupinová fotografia (rodiny) v bežnej kvalite, snáď len ľudia v druhom rade sú o niečo "bledší", ako ľudia v prvom rade, je to však vec nasvietenia fotografie, nie tlače samotnej. Pri kontrole Vašich potlačí starších čiernych tričiek som našiel predlohy ako motýľ, strom - nie fotografie osôb (tvárí). Všetky tieto fotografie sú výraznejšie so sýtejšími farbami, opäť to však nesúvisí s tlačou, ale s typom podkladu. Ak potlač trička vykazuje nejakú vadu, ktorú sme zavinili, samozrejme ju (bezplatne) odstránime, potreboval by som však presnejšie túto vadu doložiť v rámci reklamácie, aby sme vedeli posúdiť zavinenie. Ospravedlňujem sa za komplikáciu. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Manufactured by: FaxCopy