Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
25.08.2017

Končíte školu alebo kurz francúzštiny? Vyrobte si na pamiatku tričko pre absolventa

Chcete mať na vaše školské časy milú pamiatku? Alebo by ste radi spomínali na úspešne ukončený kurz jazyka? Príjemnou spomienkou môže byť aj tričko absolventa. Zhotovíte si ho jednoducho.

Šťastní študenti vychádzajú zo školy a vyhadzujú papiere nad hlavu

Tričká pre absolventov ste už určite videli. Zvyčajne si ich vo veľkom objednávajú študenti stredných škôl, keď sa blíži čas ich skúšky dospelosti. Nezvyčajným nie je, ani keď také tričko prinesie váš deviatak, ktorého trápia budúce výsledky monitoru.

Tričká pre absolventov sa však nemusia spájať iba so školskými časmi. Vytvoriť si tričko môžete aj v prípade, že ste práve úspešne ukončili kurz cudzieho jazyka, namáhavý tréning na horského vodcu, kurz autoškoly, líderské školenie...prakticky čokoľvek, na čo by ste chceli s úsmevom spomínať.

 

Ako si vytvoriť tričko pre absolventa? 

Je to celkom jednoduché a zvládnete to už za pár minút. Celkom vám stačí, ak navštívite náš online editor, kde si môžete vytvoriť akékoľvek tričko podľa vašich predstáv. V ponuke máme dámske aj pánske tričká rôznych veľkostí a materiálov.

Ako teda tvorba takého trička vyzerá?

 

1. krok: Zvoľte typ trička, materiál, farbu a veľkosť.

 

Základné nastavenia parametrov trička s vlastnou potlačou

 

2. krok: Vložte vlastný obrázok.

Na tričko môžete vložiť jednu fotografiu, koláž fotiek, text, prípadne si môžete vybrať z našej galérie piktogramov.

 

Návrh vlastného trička s potlačou

 

3. krok: Ďalšie obrázky, prípadne text môžete pridať aj na chrbát, pravý či ľavý rukáv.

 

Návrh vlastného trička s potlačou

4. krok: Vyhráte sa s poslednými detailmi.

Tým máme na mysli najmä spôsob doručenia, platby, darčekové balenie, osobné venovanie...

 

5. krok: Čakáte na vaše nové tričko pre absolventa.

Ak si chcete spomínať na školské časy aj o niekoľko rokov alebo nechcete zabudnúť na výnimočné školenie, tričko s vlastnou potlačou môže byť práve pre vás. A nemusíte ho nosiť iba sám. Čo tak vyrobiť také tričko pre celú skupinu či triedu? Predstavte si ten moment, keď o 20 rokov vojdete na vašu stretávku zo strednej školy práve vo vašom absolventskom tričku. Na to sa oplatí počkať, no nie? :)

 

Chcem vlastné tričko s potlačou

 
Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY