Originálne darčeky pre každého | Darčekyodsrdca.sk

Hodnotenie produktu

Komentáre

Daniel

Nie som spokojný s potlačou. Po prvom vypratí zostala čierna farba výrazne vyprašivená. Neviem, v čom je problém, ale toto by som si už neobjednal. Možno iné odtiene sú odolnejšie na pranie, ale čierna určite NIE.

Daniel

Dobrý deň, mrzí ma vzniknutá situácia. Môžem vás poprosiť o doplnenie? Na akú teplotu ste to prosím prali? A môžem vás poprosiť o zaslanie fotky trička po opraní? Následne vám navrhneme riešenie.  Ďakujem. Roman Barčák regionálny manažér FaxCOPYa.s. Domkárska 15 821 05 Bratislava mail: roman.barcak@faxcopy.sk web: www.faxcopy.sk  

Daniel

Dobrý deň, ďakujem budem čakať. Roman Barčák regionálny manažér FaxCOPYa.s. Domkárska 15 821 05 Bratislava mail: roman.barcak@faxcopy.sk web: www.faxcopy.sk  

Daniel

Dobrý deň, tak ak by vám to neprekážalo a vedeli by ste sa zastaviť priamo vo výrobe (Domkárska 15), bolo by to super. Zistili by sme čo sa stalo a hneď sa dohodli na riešení. Ďakujem. Roman Barčák regionálny manažér FaxCOPYa.s. Domkárska 15 821 05 Bratislava mail: roman.barcak@faxcopy.sk web: www.faxcopy.sk  

Daniel

Dobrý deň, super ďakujem veľmi za pomoc a ešte raz sa ospravedlňujem za problémi. Roman Barčák regionálny manažér FaxCOPYa.s. Domkárska 15 821 05 Bratislava mail: roman.barcak@faxcopy.sk web: www.faxcopy.sk  

Daniel

Určite áno. Roman Barčák regionálny manažér FaxCOPYa.s. Domkárska 15 821 05 Bratislava mail: roman.barcak@faxcopy.sk web: www.faxcopy.sk  

Manufactured by: FaxCopy