Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY, ktoré fungujú v režime OP (očkovaní, prekonaní), ostatným zákazníkom vydáme e-shopové objednávky za sprísnených hygienických opatrení mimo predajne.

FaxcopyTričko omaľovánka

  • 1Výber produktu
  • 2Rekapitulácia
Cenová rekapitulácia
Rozbaliť
0.00

Tričko omaľovánka s fixkamiTričko omaľovánka je biele bavlnené tričko s potlačeným motívom, ktorý si podľa svojho vkusu vyfarbíte. Takéto vyfarbovacie tričko isto poteší každú tvorivú dušu. Ponúka priestor nielen na rozvoj kreativity, ale aj na úžasný relax. :)

Vybrať si môžete dámsky, pánsky alebo detský strih a 63 rôznych motívov na vyfarbenie (napr. mandaly, zvieratká, vtipné obrázky).

Fixky na vyfarbenie trička si môžete zakúpiť spolu s tričkom. Realizovať sa budete môcť pomocou 10 farieb (červená, modrá, zelená, žltá...).

Ponorte sa do sveta farieb a vytvorte si originálny kúsok do svojho šatníka.


Zvoľte počet kusov a režim platby

Počet spolu (podľa špecifikácií):
- +
Vyberte režim platby
Voucher (kód): Overiť a pridať

V režime E-SHOP si návrh produktu a následne objednávku vytvoríte samoobslužne, rýchlo a pohodlne z vlastného počítača. Účtujeme zvýhodnené ceny platné pre náš e-shop.

Zadajte kód z vouchera, potvrďte tlačidlom OVERIŤ A PRIDAŤ. Ak je voucher platný, zaradí sa do zoznamu voucherov. Môžete použiť viac voucherov, pokiaľ chcete kúpiť viac kusov produktu. Kupóny pridávajte po jednom.