Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Ruksaky s vlastnou potlačou

Ruksak s vlastným motívom ocenia predovšetkým deti, no aj dospelí, ktorí majú radi originálne veci. 

Na klopu rukasku vám vytlačíme fotku alebo motív, ktorý nám pošlete. V ponuke máme viacero variantov ruksakov (rozličné tvary a veľkosti), stačí si len vybrať ten pravý pre vás. Ruksaky majú nastaviteľné popruhy a sú úplne ľahučké (100 % polyester).

Určite vás poteší, ze si môžete vybrať z množstva farieb: čierna, béžová, červená, modrá alebo zelená.

Cena od 14.40
Modrý ruksak s vlastnou potlačou
image

Tento produkt si už kúpilo 18 zákazníkov.

Tento produkt celkovo hodnotil 1 zákazník

Ruksak MILO s potlačou

Ruksak MILO s potlačou

Ľahký štýlový ruksak s potlačou. - rozmer š x v x h: cca 14 x 23 x 7 cm (merané podľa zadnej steny ruksaku) - plnofarebná potlač prednej klopy cca 15,2 x 11,2 cm (biely podklad) - 100% polyester - nastaviteľné ramenné popruhy - priestranná hlavná priehradka so zapínaním plastovou brzdičkou - menšie predné vrecko na zips - uchytenie potlačiteľnej klopy na suchý zips - farba: čierna, béžová Podklady pre výrobu: - formát: PDF, TIFF, JPG, PNG - farebnosť: RGB, min. 300 DPI Potlač Vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Dodatočná potlač druhej strany produktu nie je možná. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 13,68 €/ks, od 4 ks: 12,96 €/ks, od 8 ks: 12,24 €/ks. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY". Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
14.40 € /ks

KÚPIŤ
Ruksak KAVI s potlačou

Ruksak KAVI s potlačou

Priestranný batôžtek s potlačou si nájde využitie pre rôzne príležitosti. - rozmer: kruhová podstava: priemer 19 cm, výška cca 24 cm - plnofarebná potlač prednej klopy cca 16,3 x 18 cm (biely podklad) - 100% polyester - nastaviteľné ramenné popruhy - hlavná priehradka so zapínaním plastovou brzdičkou - uchytenie potlačiteľnej klopy na suchý zips - farba: červená, zelená Podklady pre výrobu: - formát: PDF, TIFF, JPG, PNG - farebnosť: RGB, min. 300 DPI Potlač Vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Dodatočná potlač druhej strany produktu nie je možná. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 15,11 €/ks, od 4 ks: 14,31 €/ks, od 8 ks: 13,52 €/ks. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY". Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
15.90 € /ks

KÚPIŤ
Ruksak TORI s potlačou

Ruksak TORI s potlačou

Praktický ruksak s potlačou si nájde využitie hlavne u detí pre rôzne príležitosti. - rozmer š x v x h: cca 26 x 30 x 8,5 cm (merané podľa zadnej steny ruksaku) - plnofarebná potlač prednej klopy cca 20 x 25,5 cm (biely podklad) - 100% polyester - nastaviteľné ramenné popruhy - priestranná hlavná priehradka na zips - menšie predné vrecko na suchý zips a 2 bočné vrecká - uchytenie potlačiteľnej klopy na suchý zips - farba: červená, modrá Podklady pre výrobu: - formát: PDF, TIFF, JPG, PNG - farebnosť: RGB, min. 300 DPI Potlač Vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Dodatočná potlač druhej strany produktu nie je možná. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 23,66 €/ks, od 4 ks: 22,41 €/ks, od 8 ks: 21,17 €/ks. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY". Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
24.90 € /ks

KÚPIŤ
image
image
L+P, 05.02.2018
Ruksak MILO s potlačou
sme spokojní, ruksačik je doslova chutný. Ďakujeme FaxCopy!

Žiadne komentáre