Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Minitričko s vlastnou potlačou

Vytvor si tričko (nielen) na fľašu

Toto malé látkové tričko slúži najčastejšie ako tričko na fľašu pre oslávenca. Môžete naň nechať potlačiť originálne venovanie, prípadne číslo jubilea, ktoré oslávenec práve oslavuje. Obyčajnú fľašu dokáže kúpiť hocikto, ale takéto minitričko z nej spraví veľmi originálny a osobitý darček. Obdarovaný tak uvidí, že ste si na darčeku pre neho nechali záležať.

Čítať viac...
Cena od 8.90
45893
Tričko na fľašu s vlastnou potlačou
Banskobystrický kraj Štandard Expres Super Expres
Banská Bystrica, Horná 1 D 5 H -
Banská Bystrica, SC Point 1 D 5 H -
Brezno, Rázusova 1 D 5 H -
Lučenec, GALÉRIA LUČENEC 1 D 5 H -
Žiar nad Hronom, Š. Moyzesa 4 D 2 D -
Bratislavský kraj Štandard Expres Super Expres
Bratislava, Vajnorská 1 D 5 H -
Bratislava, Vlastenecké nám. 4 D 2 D -
Pezinok, Holubyho 4 D 2 D -
Košický kraj Štandard Expres Super Expres
Košice, Hutnícka 1 D 5 H -
Spišská Nová Ves, Zimná 1 D 5 H -
Nitriansky kraj Štandard Expres Super Expres
Komárno, Dunajské nábr. 1 D 5 H -
Levice, Sv. Michala 1 D 5 H -
Nitra, OC MLYNY 1 D 5 H -
Nové Zámky, M. R. Štefánika 1 D 5 H -
Šaľa, Vlčanská 4 D 2 D -
Topoľčany, Krušovská 1 D 5 H -
Prešovský kraj Štandard Expres Super Expres
Poprad, Ul. 1. mája 1 D 5 H -
Prešov, Hlavná 4 D 2 D -
Trenčiansky kraj Štandard Expres Super Expres
Nové Mesto nad Váhom, Hviezdoslavova 1 D 5 H -
Prievidza, Košovská cesta 1 D 5 H -
Trenčín, Palackého 1 D 5 H -
Trnavský kraj Štandard Expres Super Expres
Piešťany, Winterova 1 D 5 H -
Senica, Nám. oslobodenia 1 D 5 H -
Trnava, City Aréna 1 D 5 H -
Žilinský kraj Štandard Expres Super Expres
Liptovský Mikuláš, Ul. 1. mája 1 D 5 H -
Martin, Vajanského 1 D 5 H -
Ružomberok, Mostová 1 D 5 H -
Žilina, OC AUPARK 1 D 5 H -


Štandard = Štandardná dodacia lehota v kamennej predajni. Expres = Skrátená dodacia lehota, za príplatok. Super Expres = Super skrátená lehota (na počkanie), za príplatok. Možné dohodnúť v predajni osobne alebo telefonicky.
D = pracovný deň, H = hodiny v pracovných dňoch

Minitričko s potlačou

Minitričko s potlačou

Ideálny darček na fľašu oslávencovi alebo na plyšové hračky. Parametre minitrička : 100% bavlna. Veľkosť potlačiteľnej plochy: 9x13cm (na výšku). Ideálne na fľašu od vína. Dodatočná potlač druhej strany je možná za doplatok. Pri obojstrannej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,006 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 8,45 €/ks, od 4 ks: 8,01 €/ks, od 8 ks: 7,56 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
8.90 € /ks

KÚPIŤ

Tričko na fľašu však môžete využiť aj inak. Čo tak potešiť vašu ratolesť plyšáčikom, ktorý bude mať podobné tričko ako ona? A i keď niekomu to môže pripadať detinské, plyšáky sú stále obľúbené aj u zaľúbených párikov. Na minitričko sa potom bude hodiť nejaké pekné vyznanie, srdiečko alebo čo tak spoločná fotka zaľúbencov?

Ako si tričko na fľašu navrhnúť?

Vytvárania trička sa vôbec nemusíte báť. V našom editore si návrh veľmi rýchlo vytvoríte. Nahráte fotku alebo motív, ktorý na tričku chcete mať, prípadne pridáte text a za pár minút máte objednávku hotovú.

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY