Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Detské body s potlačou

Vytvorte svojmu dieťatku detské body s potlačou

Máte kreatívnu dušu a radi nosíte oblečenie s vtipnými nápismi, či obrázkami? Ak chcete vytvoriť niečo podobné aj pre vaše dieťatko, ste na správnom mieste.

Bábätká svoje pocity a nálady zatiaľ vyjadrujú iba prostredníctvom zvukov a nekoordinovaných gest. Nevedia vám povedať čo si myslia, ani čo všetko sa im nepáči. Ak však máte doma malého nezbedníka, ktorý si obmotal rodinu okolo prsta, alebo poslušného anjelika s úsmevom na tvári, vyjadrite ich charakter vtipným body s nápisom alebo fotografiou. Nech sú vám pri jeho tvorbe vlastné deti inšpiráciou.

Čítať viac...
Cena od 12.40
Detské body s potlačou
Detské body s priamou potlačou, krátky rukáv, biela

Detské body s priamou potlačou, krátky rukáv, biela

Príjemné detské body s krátkym rukávom zo 100% bavlny je ušité na Slovensku. Oživte ho priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 18x26 cm a skvelý adresný darček pre dieťatko je na svete. :-) Špecifikácia: • materiál: 100% bavlna • veľkosti: 80, 86, 92, 98 • farba: biela Možnosti potlače: * Plnofarebná potlač do veľkosti max. 20 x 30 cm (fotografia, text, logo alebo ich kombinácia) * Potlač je možné umiestniť na hrudník alebo chrbát Podklady pre potlač: * Fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, RGB * Odporúčané rozlíšenie pre plnú kvalitu tlače je 5 px/mm (5 obrazových bodov - pixelov - predlohy na 1 mm rozmeru tlače), napríklad pre tlač na rozmer 30 x 40 cm je potrebná predloha 1500 x 2000 pixelov. * Pri akceptovaní mierneho kompromisu v kvalite (ostrosti) tlače je možné spracovať predlohu s 3 px/mm, napr. pre tlač na rozmer 30 x 40 cm je potrebná predloha 900 x 1200 pixelov Príplatky: V základnej cene je biele body s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,006 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 11,78 €/ks, od 4 ks: 11,16 €/ks, od 8 ks: 10,54 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
12.40 € /ks

KÚPIŤ
Detské body s priamou potlačou, dlhý rukáv, biela

Detské body s priamou potlačou, dlhý rukáv, biela

Príjemné detské body s dlhým rukávom zo 100% bavlny je ušité na Slovensku. Oživte ho priamou potlačou fotografiou, obrázkom alebo nápisom do veľkosti 18x26 cm a skvelý adresný darček pre dieťatko je na svete. :-) Špecifikácia: • materiál: 100% bavlna • veľkosti: 80, 86, 92, 98 • farba: biela Možnosti potlače: * Plnofarebná potlač do veľkosti max. 20 x 30 cm (fotografia, text, logo alebo ich kombinácia) * Potlač je možné umiestniť na hrudník alebo chrbát Podklady pre potlač: * Fotografie, obrázky vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím, RGB * Odporúčané rozlíšenie pre plnú kvalitu tlače je 5 px/mm (5 obrazových bodov - pixelov - predlohy na 1 mm rozmeru tlače), napríklad pre tlač na rozmer 30 x 40 cm je potrebná predloha 1500 x 2000 pixelov. * Pri akceptovaní mierneho kompromisu v kvalite (ostrosti) tlače je možné spracovať predlohu s 3 px/mm, napr. pre tlač na rozmer 30 x 40 cm je potrebná predloha 900 x 1200 pixelov Príplatky: V základnej cene je biele body s priamou potlačou do veľkosti 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,006 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 12,26 €/ks, od 4 ks: 11,61 €/ks, od 8 ks: 10,97 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
12.90 € /ks

KÚPIŤ

Body pre bábätká sú vhodným darčekom pre vaše deti alebo ratolesti vašich známych, či priateľov.

Vtipné detské body

Vy nám dodáte grafiku, my vám produkt vyrobíme podľa vašich želaní. Vyjadrite humorným nápisom náturu svojho bábätka a pobavte ním okolie. Text môže byť milý alebo zábavný. Závisí to od vašej momentálnej nálady a nápadov. Ak vám nič nenapadá, pokojne sa inšpirujte na internete alebo pri návrhu použite jeden z našich predvolených piktogramov. Body s dlhým alebo krátkym rukávom sú vyrábané na Slovensku a sú zo 100 % bavlny.

Ako si body s potlačou navrhnúť?

Úplne ľahko. Po kliknutí na tlačidlo kúpiť sa vám zobrazí editor, kde si môžete vybrať z viacerých možností. Zvoľte si, či chcete body s dlhými alebo krátkymi rukávmi, a potom už len veľkosť, farbu a počet kusov. Maximálna veľkosť potlačeje 20 × 30 centimetrov. Grafiku je potrebné dodať vo formáte tiff alebo png s priehľadným pozadím. Potlač tak na látke omnoho lepšie vynikne. Na textil môžete umiestniť jednu fotografiu alebo vytvoriť koláž. S návrhmi sa pohrajte a vytvorte pre vaše deti jedinečné kúsky oblečenia.

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY