Cyklodres s vlastnou potlačou

Navrhni si svoj cyklistický dres

Pre všetkých cyklistov tu máme špeciálnu ponuku – cyklistický dres s vlastnou potlačou. Fantázii sa medze nekladú, takže či si naň necháte vytlačiť logo vášho klubu, svoje meno alebo motto, ktoré vás motivuje pri športe, je len na vás.

Čítať viac...
od 27.90 €
Cyklistický dres s vlastnou potlačou
Banskobystrický kraj Štandard Expres Super Expres
Banská Bystrica, Horná 10 D - -
Brezno, Rázusova 10 D - -
Lučenec, GALÉRIA LUČENEC 10 D - -
Zvolen, SC EUROPA 10 D - -
Žiar nad Hronom, Š. Moyzesa 10 D - -
Bratislavský kraj Štandard Expres Super Expres
Bratislava, Mickiewiczova 10 D - -
Bratislava, OC AUPARK 10 D - -
Bratislava, OC AVION 10 D - -
Bratislava, OC BORY MALL 10 D - -
Bratislava, OC CENTRAL 10 D - -
Bratislava, OC EUROVEA 10 D - -
Bratislava, Seberíniho 10 D - -
Bratislava, Vajnorská 10 D - -
Bratislava, Vlastenecké nám. 10 D - -
Pezinok, Holubyho 10 D - -
Košický kraj Štandard Expres Super Expres
Košice, Hutnícka 10 D - -
Košice, OC AUPARK 10 D - -
Košice, OPTIMA 10 D - -
Spišská Nová Ves, Zimná 10 D - -
Nitriansky kraj Štandard Expres Super Expres
Komárno, Dunajské nábr. 10 D - -
Levice, Sv. Michala 10 D - -
Nitra, OC MLYNY 10 D - -
Nové Zámky, M. R. Štefánika 10 D - -
Šaľa, Vlčanská 10 D - -
Topoľčany, Krušovská 10 D - -
Prešovský kraj Štandard Expres Super Expres
Poprad, OC FORUM 10 D - -
Poprad, Ul. 1. mája 10 D - -
Prešov, Hlavná 10 D - -
Prešov, OC Eperia 10 D - -
Trenčiansky kraj Štandard Expres Super Expres
Nové Mesto nad Váhom, Hviezdoslavova 10 D - -
Prievidza, Košovská cesta 10 D - -
Trenčín, Palackého 10 D - -
Trnavský kraj Štandard Expres Super Expres
Piešťany, Winterova 10 D - -
Senica, Nám. oslobodenia 10 D - -
Trnava, City Aréna 10 D - -
Žilinský kraj Štandard Expres Super Expres
Liptovský Mikuláš, Ul. 1. mája 10 D - -
Martin, Vajanského 10 D - -
Ružomberok, Mostová 10 D - -
Žilina, OC AUPARK 10 D - -


Štandard = Štandardná dodacia lehota v kamennej predajni. Expres = Skrátená dodacia lehota, za príplatok. Super Expres = Super skrátená lehota (na počkanie), za príplatok. Možné dohodnúť v predajni osobne alebo telefonicky.
D = pracovný deň, H = hodiny v pracovných dňoch

Cyklistický dres s potlačou

Cyklistický dres s potlačou A4

DOPREDAJ. Pre nadšencov cyklistiky ponúkame personalizovaný cyklodres s vlastnou potlačou. - dostupný už len dámsky strih - priedušný komfortný materiál CoolDry - anatomicky tvarované raglanové rukávy - predný zips po celej dĺžke s ochranou na bradu - 3-dielne vrecko na chrbte - reflexné prvky - farba: biela/červená - materiál: 100% polyester, 140 g/m2 - veľkosti (posledné kusy): dámske - S, M, L Možnosti potlače: * plnofarebná potlač do veľkosti max. A3 (29,7x42 cm, fotografia, text, logo alebo ich kombinácia) * potlač je možné umiestniť na hrudník alebo chrbát (s prihliadnutím na špecifiká strihu) Podklady pre potlač: * Fotografie, obrázky vo formáte tiff, png alebo jpg * Odporúčané rozlíšenie pre plnú kvalitu tlače je 5 px/mm (5 obrazových bodov - pixelov - predlohy na 1 mm rozmeru tlače), napríklad pre tlač na rozmer 30 x 40 cm je potrebná predloha 1500 x 2000 pixelov. * Pri akceptovaní mierneho kompromisu v kvalite (ostrosti) tlače je možné spracovať predlohu s 3 px/mm, napr. pre tlač na rozmer 30 x 40 cm je potrebná predloha 900 x 1200 pixelov Príplatky: Cena zahŕňa jednostrannú potlač do veľkosti A4. V cene produktu je zahrnutá potlač do 600 cm2, pri väčšej potlači účtujeme doplatok za každý nadlimitný cm2 vo výške 0,006 €/cm2. Pri nažehľovaní ďalších objektov (napr. druhá strana) je druhé a ďalšie nažehlenie spoplatnené sumou 1,20 €/ks. Dodatočná potlač druhej strany produktu je možná za doplatok. Ceny pre najbežnejšie veľkosti dodatočnej potlače (informatívny charakter): 20x30 cm: 4,80 €, 30x40 cm: 8,40 €. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu s rovnakou predlohou: od 2 ks: 26,51 €/ks, od 4 ks: 25,11 €/ks od 8 ks: 23,72 €/ks. Ako ošetrovať textil s potlačou. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
27.90 € /ks

KÚPIŤ

Nielen originálny, ale aj funkčný

Cyklodres s vašou potlačou bude nielen originálny a neopozeraný, ale je aj praktický a funkčný. Vybrať si môžete pánsky či dámsky strih a ušitý je z príjemného priedušného materiálu CoolDry. Pre vaše pohodlie má anatomicky tvarované raglanové rukávy. S ohľadom na vašu bezpečnosť na ňom nechýbajú ani reflexné prvky a praktické je aj 3-dielne vrecko na chrbte.

Náš cyklistický dres by nemal chýbať v šatníku žiadneho cyklistu, nakoľko je kobinovaný s červenou farbou, ktorú nikto neprehliadne, a je prispôsobený tak, aby s ním jazda na bicykli bola pohodlná.

Manufactured by: FaxCOPY