Prívesok s fotkou (plast)

Nahráte svoju fotku a originálny darček je na svete.

Prívesok na kľúče s fotkou je univerzálnym, ale pritom veľmi milým darčekom pre každého. V ponuke máme dvojicu príveskov s fotkou, ktoré pri spojení tvoria tvar srdca, alebo rôzne tvary plastových príveskov – kruh, osemhran a puzzle dielik.

Prívesky s fotkou v tvare srdca sú obzvlášť vhodné pre zaľúbené páry, ale nič nebráni tomu, aby ste polovicu srdca podarovali aj na znak priateľstva.

Tento produkt celkovo hodnotil 1 zákazník .

image

Tento produkt si už kúpilo 334 zákazníkov.

Zobraziť všetky hodnotenia

od 6.90 €
Prívesok na kľúče s fotkou
Banskobystrický kraj Štandard Expres Super Expres
Banská Bystrica, Horná 5 D 2 D -
Banská Bystrica, J. Kráľa 5 D 2 D -
Brezno, Rázusova 5 D 2 D -
Lučenec, GALÉRIA LUČENEC 5 D 2 D -
Zvolen, SC EUROPA 5 D 2 D -
Žiar nad Hronom, Š. Moyzesa 5 D 2 D -
Bratislavský kraj Štandard Expres Super Expres
Bratislava, Mickiewiczova 3 D 1 D -
Bratislava, OC AUPARK 3 D 1 D -
Bratislava, OC AVION 3 D 1 D -
Bratislava, OC BORY MALL 3 D 1 D -
Bratislava, OC CENTRAL 3 D 1 D -
Bratislava, OC EUROVEA 3 D 1 D -
Bratislava, Seberíniho 3 D 1 D -
Bratislava, Vajnorská 3 D 1 D -
Bratislava, Vlastenecké nám. 3 D 1 D -
Pezinok, Holubyho 5 D 2 D -
Košický kraj Štandard Expres Super Expres
Košice, Hutnícka 5 D 2 D -
Košice, OC AUPARK 5 D 2 D -
Košice, OPTIMA 5 D 2 D -
Spišská Nová Ves, Zimná 5 D 2 D -
Nitriansky kraj Štandard Expres Super Expres
Komárno, Dunajské nábr. 5 D 2 D -
Levice, Sv. Michala 5 D 2 D -
Nitra, OC MLYNY 5 D 2 D -
Nové Zámky, M. R. Štefánika 5 D 2 D -
Šaľa, Vlčanská 5 D 2 D -
Topoľčany, Krušovská 5 D 2 D -
Prešovský kraj Štandard Expres Super Expres
Poprad, OC FORUM 5 D 2 D -
Poprad, Ul. 1. mája 5 D 2 D -
Prešov, Hlavná 5 D 2 D -
Prešov, OC Eperia 5 D 2 D -
Trenčiansky kraj Štandard Expres Super Expres
Nové Mesto nad Váhom, Hviezdoslavova 5 D 2 D -
Prievidza, Košovská cesta 5 D 2 D -
Trenčín, Palackého 5 D 2 D -
Trnavský kraj Štandard Expres Super Expres
Piešťany, Winterova 5 D 2 D -
Senica, Nám. oslobodenia 5 D 2 D -
Trnava, City Aréna 5 D 2 D -
Žilinský kraj Štandard Expres Super Expres
Liptovský Mikuláš, Ul. 1. mája 5 D 2 D -
Martin, Vajanského 5 D 2 D -
Ružomberok, Mostová 5 D 2 D -
Žilina, A. Bernoláka 5 D 2 D -
Žilina, OC AUPARK 5 D 2 D -


Štandard = Štandardná dodacia lehota v kamennej predajni. Expres = Skrátená dodacia lehota, za príplatok. Super Expres = Super skrátená lehota (na počkanie), za príplatok. Možné dohodnúť v predajni osobne alebo telefonicky.
D = pracovný deň, H = hodiny v pracovných dňoch

Špecifikujte produkt


Prívesok KRUH s potlačou

ks -+ 6.90 € s DPH

Prívesok KRUH s potlačou

Prívesok KRUH s potlačou

Matný plastový prívesok na kľúče, na ktorý si môžete dať vytlačiť akúkoľvek fotografiu alebo obrázok. - farba prívesku: biela - materiál: matný plast - tvar: kruh - priemer: 39 mm, hrúbka: 3,3 mm - plnofarebná obojstranná potlač - uchytenie na kľúčovom krúžku s priemerom cca 3 cm pomocou retiazky - možnosť umiestnenia rôznych návrhov na každú stranu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Podklady pre potlač: formát: PDF, TIFF, JPG; farebnosť: RGB, min. 300 DPI Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 6,56 €/ks, od 4 ks: 6,21 €/ks, od 8 ks: 5,87 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
6.90 € /ks

KÚPIŤ
Prívesok OSEMHRAN s potlačou

Prívesok OSEMHRAN s potlačou

Matný plastový prívesok na kľúče, na ktorý si môžete dať vytlačiť akúkoľvek fotografiu alebo obrázok. - farba prívesku: biela - materiál: matný plast - tvar: osemhran - rozmerr: 44 x 44 mm, hrúbka: 3,3 mm - plnofarebná obojstranná potlač - uchytenie na kľúčovom krúžku s priemerom cca 3 cm pomocou retiazky - možnosť umiestnenia rôznych návrhov na každú stranu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Podklady pre potlač: formát: PDF, TIFF, JPG; farebnosť: RGB, min. 300 DPI Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 6,56 €/ks, od 4 ks: 6,21 €/ks, od 8 ks: 5,87 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
6.90 € /ks

KÚPIŤ
Prívesok PUZZLE s potlačou

Prívesok PUZZLE s potlačou

Plastový prívesok na kľúče, na ktorý si môžete dať vytlačiť akúkoľvek fotografiu alebo obrázok. - farba prívesku: biela - materiál: plast - tvar: puzzle - rozmer: 33 x 41 mm, hrúbka: 3,3 mm - plnofarebná obojstranná potlač - uchytenie na kľúčovom krúžku s priemerom cca 3 cm pomocou retiazky - možnosť umiestnenia rôznych návrhov na každú stranu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Podklady pre potlač: formát: PDF, TIFF, JPG; farebnosť: RGB, min. 300 DPI Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 6,56 €/ks, od 4 ks: 6,21 €/ks, od 8 ks: 5,87 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
6.90 € /ks

KÚPIŤ
Prívesok srdce Ľ+P s potlačou

Prívesok srdce Ľ+P s potlačou

Dvojica príveskov v tvare srdca s vašou vlastnou potlačou. Prívesok sa skladá z dvoch častí (pravej a ľavej strany srdiečka), ktoré do seba zapadajú. - veľkosť: cca 6 x 7 cm - plnofarebná obojstranná potlač - uchytenie na kľúčovom krúžku s priemerom cca 2,3 cm pomocou plastového klipu - možnosť umiestnenia rôznych návrhov na každú stranu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 7,50 €/ks, od 4 ks: 7,11 €/ks, od 8 ks: 6,71 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH.
7.90 € /ks

KÚPIŤ
image
image
Anna, 25.01.2018
Prívesok PUZZLE s potlačou
Ďakujem za rýchle dodanie, s produktom som spokojná.
Manufactured by: FaxCOPY