Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Podložka pod myš s potlačou

Podložka pod myš s vlastnou fotkou je darček, ktorý vás vždy rozveselí, či už doma alebo v práci.

Podložka je ideálnym fotodarčekom pre všetkých workoholikov alebo počítačových maniakov a spríjemní každú prácu na počítači.

Podklad podložky je biely a je vhodná pre optické aj kolieskové myši. Podložku pod myš si môžete vybrať v dvoch veľkostiach, buď štandardnú v rozmere 18 x 24 cm alebo väčší rozmer pre ešte väčšie pohodlie – 28 x 40 cm.

Cena od 10.90
Podložka pod myš s potlačou
image

Tento produkt si už kúpilo 610 zákazníkov.

Tento produkt celkovo hodnotili 4 zákazníci

Podložka pod myš s potlačou

Podložka pod myš s potlačou, 18x24cm

Pracujete často s PC? Prečo sa pozerať na čierne podložky pod myš, keď si môžete dať vyrobiť vlastnú? Podložka pod myš – darček, ktorý Vás rozveselí v robote, doma, keď pracujete alebo oddychujete. Parametre: - rozmer: cca 22,5x18,5 cm - hrúbka: cca 5 mm - materiál: čierna pryž a tenká vrstva bieleho polyesteru, na ktorý sa aplikuje potlač - plne potlačiteľná plocha, pre optické a kolieskové myši. - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 10,35 €/ks, od 4 ks: 09,81 €/ks, od 8 ks: 9,26 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
10.90 € /ks

KÚPIŤ
Podložka pod myš s potlačou, veľká

Podložka pod myš s potlačou, veľká

Pre väčšie pohodlie pri práci s myšou máte možnosť objednať si podložku pod myš s väčším rozmerom. Prečo sa pozerať na čierne podložky pod myš, keď si môžete dať vyrobiť vlastnú? Podložka pod myš – darček, ktorý Vás rozveselí v robote, doma, keď pracujete alebo oddychujete. Parametre: - rozmer: cca 28 x 40 cm - hrúbka: cca 3 mm - materiál: čierna pryž a tenká vrstva bieleho polyesteru, na ktorý sa aplikuje potlač - plne potlačiteľná plocha, pre optické a kolieskové myši - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 12,26 €/ks, od 4 ks: 11,61 €/ks, od 8 ks: 10,97 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
12.90 € /ks

KÚPIŤ
image
image
Janka Brezno, 25.01.2018
Podložka pod myš s potlačou
Krajšia ako som čakala, teším sa :)
image
image
RS7, 02.08.2018
Podložka pod myš s potlačou
+ Rýchlosť , komunikácia , to čo som chcel
image
image
beck, 11.05.2018
Podložka pod myš s potlačou
image
image
Mário, 25.01.2018
Podložka pod myš s potlačou
Po mesiaci používania bez problémov, odporúčam.

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY