Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam

Podložka pod hrnček s potlačou

Pekná a praktická dekorácia do vašej domácnosti – tácka pod šálku alebo pohár s vlastnou potlačou.

Ak nemáte radi kolieska od pohárov na stole, tak tento produkt je presne pre vás. Bonusom je, že si ho môžete navrhnúť tak, aby presne pasoval do vašej domácnosti. 

Vybrať si môžete tácku s jednostrannou alebo aj s obojstrannou potlačou.

Cena od 5.05
Podpivník s potlačou
image

Tento produkt si už kúpilo 113 zákazníkov.

Tento produkt celkovo hodnotili 2 zákazníci

Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná

Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná

Skvelá dekorácia pre vašu domácnosť. Jednostranne potlačiteľná tácka pod hrnček čaká už len na váš obrázok. Podložka je vyrobená z kartónu s lakovaným povrchom pre potlač. Rozmer: 100x100mm (do vypredania zásob) alebo 85x85mm, hrúbka: 2mm. - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 4,80 €/ks, od 4 ks: 4,55 €/ks, od 8 ks: 4,29 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks.
5.05 € /ks

KÚPIŤ
Tácka pod hrnček s potlačou, obojstranná

Tácka pod hrnček s potlačou, obojstranná

Skvelá dekorácia pre vašu domácnosť. Obojstranne potlačiteľná tácka pod hrnček čaká už len na váš obrázok. Podložka je vyrobená z kartónu s lakovaným povrchom pre potlač. Rozmer: 100x100mm, hrúbka: 2mm. - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 5,79 €/ks, od 4 ks: 5,49 €/ks, od 8 ks: 5,18 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
6.10 € /ks

KÚPIŤ
image
image
Lucka, 12.03.2018
Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná
image
image
Sju, 27.07.2018
Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY