Podložka pod hrnček s potlačou

Pekná a praktická dekorácia do vašej domácnosti – tácka pod šálku alebo pohár s vlastnou potlačou.

Ak nemáte radi kolieska od pohárov na stole, tak tento produkt je presne pre vás. Bonusom je, že si ho môžete navrhnúť tak, aby presne pasoval do vašej domácnosti. 

Vybrať si môžete tácku s jednostrannou alebo aj s obojstrannou potlačou.

Cena od 5.05
Podpivník s potlačou
image

Tento produkt si už kúpilo 115 zákazníkov.

Tento produkt celkovo hodnotili 2 zákazníci

Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná

Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná

Skvelá dekorácia pre vašu domácnosť. Jednostranne potlačiteľná tácka pod hrnček čaká už len na váš obrázok. Podložka je vyrobená z kartónu s lakovaným povrchom pre potlač. Rozmer: 100x100mm (do vypredania zásob) alebo 85x85mm, hrúbka: 2mm. - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 4,80 €/ks, od 4 ks: 4,55 €/ks, od 8 ks: 4,29 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks.
5.05 € /ks

KÚPIŤ
Tácka pod hrnček s potlačou, obojstranná

Tácka pod hrnček s potlačou, obojstranná

Skvelá dekorácia pre vašu domácnosť. Obojstranne potlačiteľná tácka pod hrnček čaká už len na váš obrázok. Podložka je vyrobená z kartónu s lakovaným povrchom pre potlač. Rozmer: 100x100mm, hrúbka: 2mm. - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 5,79 €/ks, od 4 ks: 5,49 €/ks, od 8 ks: 5,18 €/ks. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
6.10 € /ks

KÚPIŤ
image
image
Lucka, 12.03.2018
Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná
image
image
Sju, 27.07.2018
Tácka pod hrnček s potlačou, jednostranná

Žiadne komentáre

Manufactured by: FaxCOPY