Hrnček na vyfarbenie

Vyfarbi si svoj vlastný hrnček

V každom z nás sa skrýva malý umelec. Nechajte ho realizovať sa a vytvorte jedinečný darček pre seba alebo svojich blízkych.

Máte doma kopu šálok a hrnčekov, ale stále akoby ich nebolo dosť? Problém je pravdepodobne v tom, že vám chýba ešte vyfarbovací hrnček.

Doplňte svoju zbierku o originálny kúsok umenia, ktorý si vytvoríte sami a celkom jednoducho. Máme k dispozícii množstvo roztomilých motívov, ktoré si určite zamilujete. Hrnček na vyfarbenie si môžete kolorovať vy, alebo túto milú povinnosť prenechajte svojim deťom.

Cena od 13.30
Vyfarbovací hrnček
Hrnček sklenený s omaľovánkou

Hrnček sklenený s omaľovánkou

Darček vždy po ruke. Hrnček a omaľovánka v jednom. Hrnček z matného mliečneho skla s motívom omaľovánky. Buďte kreatívny, zrelaxujte a vytvorte si svoj vlastný originál. :-) K hrnčeku s omaľovánkou si môžete z našej pestrej ponuky zakúpiť i vyfarbovacie fixky vhodné na rôzne povrchy, napríklad aj mliečne sklo, z ktorého je hrnček vyrobený. Náš tip: Na skle najlepšie vyniknú metalické farby. Naneste 2 vrstvy, aby ste získali žiarivé farby a perfektné krytie. Pred aplikáciou druhej vrstvy niekoľko minút počkajte, než zaschne prvá farebná vrstva. Upozornenie: Po zapečení v rúre podľa pokynov výrobcu, sa fixky stávajú vodeodolné. Upozorňujeme, že pôvodná čierna potlač obrysov omaľovánky môže po vypálení v rúre zmeniť farebný odtieň do hneda. Odporúčame ručné umývanie, použitie v mikrovlnnej rúre je možné rovnako ako bežné sklenené hrnčeky. Hotový hrnček je zabalený do praktickej bielej krabičky. Parametre hrnčeka: - sklenený hrnček - farba: matná, priehľadná - objem: 300 ml - výška: cca 9,5 cm - priemer: cca 8 cm Potlač: - v primeranej veľkosti podľa charakteru vybraného motívu - možnosť výberu napravo alebo naľavo od uška Množstevná zľava pri jednorazovej kúpe väčšieho počtu produktu/služby s rovnakou predlohou: od 2 ks: 12,63 €/ks, od 4 ks: 11,97 €/ks, od 8 ks: 11,30 €/ks. Po realizovaní objednávky ju už nie je možné stornovať nakoľko ide o objednávku podľa požiadaviek zákazníka. Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky + 2,00 € s DPH. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 10,00 € s DPH/ks. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
13.30 € /ks

KÚPIŤ

Šálka s obrázkom je vhodná ako milý darček pre členov rodiny alebo priateľov, ktorí sa vašej snahe určite potešia.

Decentný alebo vtipne pomaľovaný hrnček

Výber šablóny je na vás. Voľte podľa toho, čomu sa podľa vás obdarovaná osoba poteší. Rozhodne je z čoho vyberať. Šálku môžete vyfarbiť vkusne alebo sa úplne odviazať a zvoliť bláznivé kombinácie farieb a tvarov, ktoré darček osviežia, dodajú mu šmrnc a vy tak prispejete niečím osobným.

Ako hrnček vyfarbiť?

Je to veľmi jednoduché. Vyberiete si dizajn vymaľovánky, ktorá sa vám páči. K hrnčeku si z našej ponuky môžete zakúpiť fixky rôznych farieb, vhodné na sklený povrch výrobku, a zafarbíte podľa vlastného želania. Pre výraznejšie farby a lepšie krytie naneste viac vrstiev. Neváhajte a vytvorte si osobitý hrnček, ktorý má dušu.

Manufactured by: FaxCOPY